ÚKLID PROSTOR

Specializujeme na profesionální úklid společných prostorů a domácností v oblasti Benešov a okolí. S naším týmem vybraných uklízeček na vás čeká dokonalý a kvalitní úklid. Navíc, pokud si přejete, můžeme váš úklid doplnit i inovativní nanotechnologií značky Collonil. Každý zákazník je pro nás jedinečný, a proto ke každému úklidu přistupujeme individuálně. Vaše spokojenost je naší prioritou!

Nabízíme:

  • Pravidelný úklid bytových domů – mytí a údržba podlah, schodišť a výtahových kabin, mytí zábradlí, vchodových dveří, schránek a hydrantů, úklid sklepních prostor a přilehlých venkovních ploch.
  • Pravidelný úklid bytů a rodinných domů – čištění a údržba podlah (vysávání, vytírání), mytí a údržba sociálních zařízení a obkladů, setření prachu, mytí vstupních a vnitřních dveří, mytí kuchyňské linky.
  • Mytí oken a prosklených stěn, vč. rámů a parapetů
  • Ozonizace 

 
Chcete si užít dokonalé čistoty? Nebo máte dotazy ohledně našich služeb? Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme veškeré informace, které potřebujete. Jsme tu proto, abychom vám poskytli spolehlivý a profesionální úklid.

 

Výrobky Collonil je také možné zakoupit online pro vlastní použití neváhejte navštívit náš e-shop. 

 

O NÁS

 

 

SPOLUPRACUJEME:

Logo základní pozitivní barevné na bílém podkladuznak_tynecns7

Zpět do obchodu